Nie wiecie, ile możecie uzyskać zwrotu podatku za rok 2013? Każda firma liczy inaczej? Wyliczymy dla Was nie tylko sam zwrot podatku, ale uwzględnimy też możliwe ulgi! Już po pierwszej rozmowie z konsultantem otrzymacie odpowiedź co do szacowanej kwoty zwrotu podatku i Zorgtoeslag – w ciągu kilku minut i zupełnie za darmo.

Liczymy dla Was zwroty korzystając z algorytmów przekazanych przez holenderskie Ministerstwo Finansów. Tylko firmy korzystające z profesjonalnego i komercyjnego oprogramowania mają taką możliwość. Kalkulator urzędowy zostanie udostępniony dopiero na końcu lutego. A tymczasem my wysyłamy już Wasze zeznania do urzędu, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam sprawy.

Pomimo zmiany zasad podatkowych na niekorzystne nadal części z Was przysługuje zwrot podatku. Zweryfikujcie to u profesjonalistów – przypominamy, że jako pierwsi informowaliśmy o niekorzystnych zmianach, co było i nadal jest zaskoczeniem dla wszystkich, którzy nie śledzą na bieżąco zmian w holenderskim prawie podatkowym.

Pamiętajcie też, że stosując ulgi zwiększacie swoje szanse na zwrot podatku. Dlaczego to jest takie ważne? Podamy Wam przykład; wczoraj zgłosiła się do nas klientka, której inna firma wyliczyła niedopłatę. Okazało się, że nie zastosowano w rozliczeniu żadnych ulg. Po ponownym zweryfikowaniu sytuacji klientki okazało się, że ma 443 euro do zwrotu.

Chcecie mieć pewność, że odzyskacie to, co jest możliwe – zaufajcie wieloletniemu doświadczeniu. Jeżeli macie szansę na zwrot podatku lub Zorgtoeslag – wykorzystamy każdą możliwość jaką daje holenderskie ustawodawstwo, aby tak się stało.