Krótszy czas oczekiwania na zwrot podatku za pracę w Niemczech i gwarancja maksymalnego zwrotu podatku – to zalety posiadania pełnych uprawnień wynikających z posiadania tytułu Steuerberater w Niemczech.

Tytuł Steuerberater to certyfikat jakości przyznawany przez Niemiecką Izbę Podatkową. Firmy oraz eksperci zajmujący się doradztwem podatkowym czy pomocą w rozliczaniu podatków dzięki temu tytułowi zyskują wiele możliwości – z korzyścią dla klientów.

Aby otrzymać w Niemczech taki status, należy spełnić szereg wysokich wymagań prawnych i profesjonalnych. Steuerberater oraz nadawany firmom tytuł Steuerberatungsgesellschaft, to w Niemczech swoiste pieczęcie jakości i posiadanych kwalifikacji. Firma posługująca się nimi to pewny i rzetelny partner biznesowy. Taką firmą jest Euro-Tax.pl.

Instytucja zgłaszająca, która posiada status Steuerberatera jest uznawana przez urzędników jako całkowicie godna zaufania. To oznacza, że zgłoszenie online jest traktowane równorzędnie z rozliczeniem papierowym i klient nie musi czekać, aż poczta lub kurier dostarczy urzędnikom stosowne dokumenty. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają mnóstwo czasu i mogą szybciej cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi przyznanymi w ramach zwrotu podatku. Nasi klienci w każdej chwili mogą też otrzymać potwierdzenie zlecenia online ich sprawy podatkowej.

Rozlicz swój podatek szybko i rzetelnie, sięgnij po zasiłek rodzinny w Niemczech – zaufaj Euro-Tax.pl.